Kúpte k Vianociam darček pre manžela i svoje dieťa zároveň!!

Chcete byť originálny, zabiť dve muchy jednou ranou a ešte prinútiť manžela, aby trávil viac času s vaším dieťaťom? Využite príležitosť a kúpte im obom unikátnu novinku, stavebnicu z kameňa Anchor.


Chcete byť originálny

Zabiť dve muchy jednou ranou a ešte prinútiť manžela, aby trávil viac času s vaším dieťaťom? Využite príležitosť a kúpte im obom unikátnu novinku, stavebnicu z kameňa Anchor. Stavebnica voňajúce ľanovým olejom (vyrába sa z drveného kameňa lisovaného s týmto zdraviu prospešným olejčekom, a to všetko ešte v troch prírodných odtieňoch pieskovca, tehly a bridlice) vábi na sledovanie architektúry a sveta okolo seba vôbec.

Budete prekvapení hebkosťou materiálu

Ktorý ucítite v ruke. Váš manžel spolu s dieťaťom môžu stavať chrámy, paláce, hrady, zámky, môžu stavať inšpirovaní stavbami, ktoré uvidia na spoločných výletoch, alebo podľa predlôh. Vaše dieťa tak pochopí prirodzené zákonitosti sveta - že dom sa stavia od základov, že netrpezlivosť sa nevypláca, že pozerať sa okolo seba prináša radosť, nebude pri svojej tvorbe potrebovať pomoc s vycvakáváním dielikov alebo sa nebude zlostiť, že kocky sú moc ľahké a stavba nedrží .

Vás manžel pochopí alebo sa uistí

Že hrať sa s dieťaťom je zábavné pre oboch. Konečne po svete, najmä po západnej Európe, behá veľa ľudí, pre ktorých sa kamenná stavebnica stala zábavou na celý život. Anchor predstavuje systém, ktorého základom je stavebnica 6 a celok predstavuje v tejto chvíli 11 stavebníc. Ako zistíte na www.anchor.cz , predajca odporúča zhotovovať stavebnice postupne a nepripraviť sa tak o radosť z každej ďalšej.

Kúpte k Vianociam darček pre manžela i svoje dieťa zároveň!!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky