Sex chutí najlepšie po štyridsiatke

Ženy sa nemusia obávať pribúdajúceho veku, ale práve naopak! Ako odhalili britskí odborníci, plné dve tretiny z nich prežívajú sexuálne radovánky po štyridsiatke oveľa intenzívnejšie než v časoch, keď im bolo dvadsať rokov.


Ich pohlavný život je tiež bohatší a pestrejší

Dôvod je pomerne prostý: Keď deti opustia dom, majú matky a otcovia konečne zase čas pre seba a nemusia sa pri milostných aktivitách skrývať za starostlivo zamknutými dverami spálne. Začínajú znovu objavovať pozabudnuté praktiky. Šesť z desiatich opýtaných príslušníčok strednej generácie priznalo, že sa najradšej venujú sexu v obývačke, takmer tridsať percent s obľubou zvádza partnera v kúpeľni a dvanásť pokladá za ideálnu kolbiska lásky prírodu, presnejšie povedané vlastnú záhradu. Viac ako 60% štyridsaťročných má pohlavný styk raz týždenne, ale túži ho mať aj častejšie. "Staršie ženy sú lepšie a vynaliezavejší milenky a prežívajú ďaleko búrlivejší orgazmus, pretože presne vedia, čo ich uspokojuje, " hovorí popredný britská sexuologička Julia Colerová.

S tým súhlasí aj hviezda seriálu Sex v meste Kim Catrallová (49)

Ktorá vo svojej knihe Sexual Intelligence otvorene priznáva, že pohlavný život jej prinášal najväčšie potešenie a plne spĺňal jej všetky očakávania práve v poslednom desaťročí. Britská herečka, modelka a podnikateľka Liz Hurleyová, ktorá tento rok 10. júna oslávila štyridsiatku, sa nedávno pochválila, že po tomto dátume sa cíti ako znovuzrodená, plná energie, chuti do života i potreby vychutnávať jeho rozkoše so svojím aktuálnym partnerom indickým milionárom Arun Nayara (41) plnými dúškami. "Nevylučujem, že pri tom obstaráme môjmu trojročnému synčekovi Damianovi mladšieho súrodenca, " pripustila na internetovom serveri Femalefirst. com. (Plus)

Sex chutí najlepšie po štyridsiatke


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky