Sexu sa Nemci zrieknu za milión euro

Podľa mienky odborníkov i laikov sa milovanie radí na popredné miesto rebríčka rozkoší, ktoré poskytuje život. Tí, ktorí majú problémy so sexuálnym stykom, ticho závidia ostatným, ktorí si ho môžu dopriať v podstate kedykoľvek sa im zapáči.


A napriek tomu sa medzi silnými muži nájdu takí

Ktorí by sa ho dokázali doživotne zriecť. Za milión euro! Vyplýva to aspoň zo štúdie, už pripravila firma Durex, ktorá patrí medzi najväčšie svetové producentov kondómov. Zisťovala, či a za akých okolností by boli nemeckí muži ochotní už navždy rezignovať na intímne hrátky. Ponuka jedného milióna euro zlákala tretinu respondentov, ktorí by bez zaváhania siahli po veľkorysom odškodnenie.

Túžbu po hmotnom zabezpečení

Do posledných dní možno ešte ako-tak pochopiť. Úsmevnejšie, ale skôr smutnejšie je rozhodnutie troch percent príslušníkov silnejšieho pohlavia, ktorí by posteľové rozkoše ochotne vymenili za majstrovský titul, ktorý by získal futbalový klub, ktorému fandí. Ľudskému chápaniu sa však už úplne vymyká, že predstava celoživotné bezplatné konzumácia piva je pre jedno percento Nemcov príťažlivejšie než telesná láska. (Plus)

Sexu sa Nemci zrieknu za milión euro


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky