V čom je sex rozdielny pre ženy a pre mužov

Sex je veľmi odlišný zážitok pre mužov a pre ženy. Muž prežíva rozkoš predovšetkým ako uvoľnenie sexuálneho napätia. Žena sex prežíva práve opačne. Pre ňu veľkosť potešenie zo sexu zodpovedá postupnému narastaniu napätia.


Čím viac túžby po sexe cíti, tým je pre ňu uspokojivejšie

Pre mužov je sex testosteronový nápor smerujúce ku konečnému uvoľnenie vo vyvrcholenie - tak ho aspon inštinktívne chápe. Keď je muž vzrušený, automaticky sa usiluje o uvoľnenie. Jeho sexuálne uspokojenie sa asociuje predovšetkým s uvoľnením napätia, ktoré vedie k orgazmu a zahŕňa ho. V mužskom tele je vačok so semenom, ktorý už čaká na uvoľnenie. Na rozdiel od ženy, v ktorej tekutiny vzrušením ešte len vznikajú, muž, ktorý je vzrušený, už usiluje o uvoľnenie. Muž sa v istom zmysle snažia vyprázdniť, kdežto žena sa snaží ešte len naplniť.

Mužovho bezprostrednej túžba dotýkať sa

A byť dotýkanie na citlivých zónach je daná. K tomu, aby bol vzrušený, nepotrebuje pomoc. Pomoc potrebuje k uvoľneniu, k tomu, aby bol vzrušenie daný priechod. V istom zmysle sa snaží svoje vzrušenie ukončiť, kdežto žena sa snaží je zvýšiť, aby hlbšie pocítila vnútornú túžbu. Žena vychutnáva mužovu schopnosť pozvoľna prebúdzať jej túžbu, aby sa dotýkal ich najcitlivejších zón. Keď je sloupnutí jedna vrstva, túži, aby boli odhalené hlbšie vrstvy jej senzitívne duše. Tak ako muž chce bezprostredne uspokojiť svoju túžbu po sexuálnej stimulácii, žena dychtia po tom, aby cítila, ako jej túžba narastá.

V čom je sex rozdielny pre ženy a pre mužov


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky